Menu główne

Organizując taką imprezę jak wesele ,studniówka, dancing lub imprezę rodzinną, trzeba koniecznie pomyśleć o zapewnieniu właściwej oprawy muzycznej. Dlatego też coraz częściej organizatorzy korzystają z usług dj na wesela , dj na poprawiny, dj na studniówkę, dj na dnacing, dj na imprezę.

 

Czy będę miał wpływ na rodzaj muzyki ?

Jestem otwarty na wszelkie propozycję i życzenia odnośnie granych utworów muzycznych. Posiadam bardzo bogatą bibliotekę muzyczną. Pamiętajmy jednak, że to co podoba się organizatorowi niekoniecznie musi podobać się uczestnikom imprezy. Dobieram utwory na podstawie gustów bawiących się gości jak i nowożeńców. Zadedykowanie komuś utworu nie stanowi żadnego problemu.

 

Jaki rodzaj muzyki gram na weselu i imprezach ?

Muzyka jest dostosowana w zależności od typu imprezy, jest to różna muzyka Polska i Zagraniczna. Największe taneczne przeboje począwszy od lat 60′tych, aż do muzyki współczesnej. Staram się wyczuć styl muzyczny i przy czym goście będą się najlepiej bawić w danym momencie.

 

Czy przyjeżdżam z własnym sprzętem?

Tak, zawsze przywożę ze sobą wszystko, czego potrzeba do zrobienia rewelacyjnej imprezy. Zarówno sprzęt nagłośnieniowy jak i oświetleniowy jest najwyższej jakości, dzięki czemu skupiam się jedynie na poprowadzeniu imprezy.

 

Jak zaplanować współpracę z Dj em ?

Najważniejsze szczegóły przebiegu uroczystości uzgadniane są podczas pierwszej rozmowy na spotkaniu. Dodatkowe informacje można ustalać klika dni przed weselem czy inną imprezą.

 

Ile kosztuje oprawy muzyczna wesela lub innej imprezy ?

Koszt oprawy muzycznej uzależniony jest od miejsca, ilości gości, wymagań Państwa oraz czasu trwania imprezy wszystko ustalane jest indywidualnie. Zapraszam do zapoznania się z cennikiem.

 

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować termin ?

Rezerwacje terminu proszę dokonać niezwłocznie po podjęciu decyzji o organizacji imprezy. Ze względu na to, iż większość imprez odbywa się w soboty i rezerwacje są z dużym wyprzedzeniem.

 

Jak zarezerwować termin ?

Najlepiej zadzwonić, podać termin jakim są Państwo zainteresowani i swój numer telefonu oraz jeśli nie są Państwo jeszcze pewni na 100% dokonać wstępnej rezerwacji telefonicznej.

 

Czy istnieje limit co do ilości godzin pracy ?

Średnio impreza trwa 8 do 11 godzin w zależności od charakteru imprezy. Jeśli będzie potrzeba przedłużenia imprezy zawsze można to uzgodnić na bieżąco.

 

Czy jesteś zobligowany do zapewnienia noclegu ?

Tak, jeśli Wesele odbywa się w dużej odległości od miejsca mojego zamieszkania. Ponadto gdy wybrali Państwo poprowadzenia Wesela i dodatkowo poprowadzenie Poprawin. Zapewnienie mi noclegu jest gwarancją dobrze poprowadzonych poprawin.

 

Jeśli mają Państwo jakieś inne pytania ?

Proszę zadzwonić lub napisać, a na pewno odpowiem na wszelkie Państwa pytania.

Oprawa muzyczna wesela z Dj ARO 

Portal Ślubny Internetowe Targi Ślubne