Menu główne

muzyka na poprawiny

Poprawiny. 

Z Naszą rodziną i znajomymi, przy fajnej muzyce i dobrym jedzeniu, jeszcze jeden dzień Weselnej Zabawy.

 

muzyka na weseleWesela

Przyjęcie weselne to wyjątkowa chwila w Naszym życiu, każdy z nas chce, aby było niezapomniane.

Jestem DJ-em z wieloletnim doświadczeniem. Niejedna Młoda Para była zachwycona prowadzeniem przyjęcia w moim wykonaniu. Bawiliśmy się naprawdę wyśmienicie.

Najważniejsze co jest na każdej imprezie to muzyka. Bez niej, nawet przy najlepszym jedzeniu nie uda się stworzyć klimatu, który zapamiętamy na bardzo długo. Najfajniejsze zdjęcia i filmy wychodzą właśnie podczas tańca, przy dźwiękach naszych ulubionych utworów.

Zawsze w kontakcie z Młodą Parą , wspólnie ustalamy przy jakich utworach chcielibyśmy się bawić. Nie jest to sztywno ustalone, nie mam stałej składanki. Obserwując bawiących się ludzi, staram się dobrać utwory, które albo poderwą do tańca albo chwilowo uspokoją, by zjeść i nabrać sił do dalszej zabawy.

Moje zadanie to nie tylko puszczanie muzyki ale i zainteresowanie gości konkursami. Staram się by ten czas był ciekawy i zwariowany.

Urozmaiceniem imprezy, są również gadżety. Wytwornica pary i baniek mydlanych, lasery, światła dyskotekowe, to część oprawy muzycznej, która dodaje koloru naszej imprezie.

Wieloletnie doświadczenie, posiadany zbiór utworów i ich znajomość , zabawy weselne, gadżety, to wszystko pozytywnie wpłynie na Naszą wspólną zabawę.

Wystarczy zadzwonić i sprawdzić czy w terminie na jaki przypada wesele mam możliwość zorganizowania dla Was dobrej zabawy, czy będę bawił się już z inną Parą i Jej gośćmi.

Formularz kontaktowy

Oprawa muzyczna wesela z Dj ARO 

Portal Ślubny Internetowe Targi Ślubne